Przedsprzedaż yPredict przekroczyła kamień milowy siegający 2 milionów dolarów. To platforma tradingowa i analityczna dla sektora krypto, która korzysta z AI. Tokeny YPRED, które napędzają projekt poprzez model subskrypcji na różnych poziomach, są obecnie w sprzedaży za 0,09 dolarów, ale ich cena wzrośnie o kolejne 33,3%, gdy projekt dojdzie do ostatniego etapu przedsprzedaży. Platforma dostarcza prognozy tradingowe wspierane przez AI, modele predykcyjne i narzędzia tradingowe, a opracowali ją profesjonalni traderzy, eksperci od ilości, specjaliści od AI i programiści.

AI-zaopatrzony trading daje użytkownikom przewagę

Handel na rynkach kryptowalut i giełdowych coraz bardziej polega na algorytmach i maszynach. yPredict pozwala swoim użytkownikom na dostęp do najbardziej zaawansowanych modeli predykcyjnych opracowanych przez ekspertów od sztucznej inteligencji, a platforma będzie również wykorzystywać AI do dostarczania szerokiego zakresu danych, wniosków i metryk. Platforma da możliwość podejmowania mądrzejszych decyzji podczas handlu i zmaksymalizowania potencjału zarobkowego.  yPredict będzie w stanie automatycznie wykrywać ponad 100 wzorów wykresów, dostarczyć przegląd nastrojów na rynku po przeskanowaniu mediów społecznościowych i automatycznie testować setki wskaźników technicznych. Będzie również analizować transakcje i dane z ticków dla aktywów oraz opracowywać metryki w celu dostarczenia informacji opartych na bazach danych. 

yPredict uruchamia nowy edytor treści AI

Platforma właśnie ogłosiła, że uruchamia produkt samodzielnie obsługiwanej edycji treści przeznaczonej dla średnich i dużych zespołów tworzących marketing. Konkuruje z takimi firmami jak SurferSEO i ma na celu usprawnienie tworzenia treści i zwiększenie produktywności. Edytor treści pozwala administratorom łatwo dodawać lub usuwać nowych użytkowników i redaktorów, aby przypisać zadania.

Czy przedsprzedaż YPRED ma duży potencjał?

Analitycy kryptowalut, tacy jak Jacob Crypto Bury wierzą, że token ma ogromny potencjał, biorąc pod uwagę jego szerokie zastosowanie i solidne tokenomiki. Projekt ma maksymalny zapas 100 milionów tokenów, z których 80% dostępne jest do zakupu przez osiem rund przedsprzedaży. Aktualnie w fazie 6, tokeny są wyceniane na 0,09 dolara, ale po zakończeniu przedsprzedaży zostaną podniesione do kwoty 0,12 dolara – co oznacza wzrost ceny o 33,3%. Projekt ma hard cap na poziomie około 6,5 miliona dolarów, a pozostałe tokeny zostaną podzielone pomiędzy płynność giełdową (10%), rozwój (5%) i skarbiec projektu (5%). yPredict już teraz zabezpieczył notowanie na czołowej giełdzie Bitmart, a oczekuje się, że inne giełdy dołączą do nich w najbliższej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Ukraina reguluje kryptowaluty

Ukraina planuje wprowadzić nowe przepisy dotyczące kryptowalut inspirowane unijnymi regulacjami MiCA. Proces…

Dynamiczny Wzrost Tokena ANTS i kryptowalut

Jako coraz bardziej dominujący element światowej gospodarki, kryptowaluty i tokeny takie jak…

Gensler przeciw kryptowalutom

Gary Gensler, przewodniczący amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), stwierdził, że…

XRP w cieniu sprawy Coinbase

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd Stanów Zjednoczonych (SEC) skierowała do sądu pozew…