Już 4 lutego we Wrocławiu odbędzie się konferencja CryptoSphere 2023 – wydarzenie o charakterze edukacyjnym, które ma być przestrzenią spotkań dla osób lokujących zasoby w kryptowaluty, twórców, projektów, giełd, kantorów i producentów produktów blockchainowych.

Najnowsze trendy w dziedzinie kryptowalut, nowe projekty i startupy, które wykorzystują blockchain do rozwiązywania problemów i ułatwienia codziennych czynności, staną otworem przed uczestnikami CryptoSphere 2023 we Wrocławiu.

CryptoSphere 2023 - Twoja przestrzeń krypto

Dla wielu osób inwestujących w tradycyjne aktywa będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć branżę kryptowalut od środka i zainteresować się tym rynkiem. Przede wszystkim w kontekście budowania własnego portfela inwestycyjnego.

Data: 04.02.2022
Miejsce: Hotel IBIS Wrocław Centrum, Plac Konstytucji 3 Maja 3
Bilety: https://cryptosphere.pl/.

Na CryptoSphere 2023 powiedzą, jak inwestować w nowoczesne technologie

CryptoSphere 2023 to świetna okazja do rozwoju i poznania:

  • ludzi, którzy lokują swoje zasoby w kryptowaluty,
  • twórców YouTube,
  • projektów i startupów,
  • giełd i kantorów,
  • producentów produktów związanych z najdynamiczniej rozwijającym się aktywem inwestycyjnym.

Ogromna dawka wiedzy pomoże uczestnikom konferencji rozpocząć przygodę z kryptowalutami!

– Miejsce wydarzenia nie jest przypadkowe. Po latach obcowania ze środowiskiem inwestorskim zauważyłam, że brakuje mu wartościowych wydarzeń branżowych na Dolnym Śląsku. Ba, ludzie nie tylko potrzebowali przestrzeni do integracji z innymi uczestnikami rynku, ale także nowych doświadczeń i pomysłów. Łącząc społeczność tradycyjnych inwestorów z kryptowalutami skutecznie możemy ten cel zrealizować – podkreśla Jolanta Mensfeld, pomysłodawczyni konferencji CryptoSphere 2023 we Wrocławiu i autorka bloga “Silver Star Inwestycje Kobiecym Okiem”.

CryptoSphere 2023 organizuje Jolanta Mensfeld
Jolanta Mensfeld, organizatorka konferencji CryptoSphere 2023 we Wrocławiu.

Kogo zobaczymy na I edycji CryptoSphere we Wrocławiu?

Wydarzenie organizowane przez Jolantę Mensfeld obfituje w wystąpienia doświadczonych ekspertów na rynku kryptowalut oraz pasjonatów branży wirtualnych aktywów. Na CryptoSphere 2023 usłyszymy m.in.:

  • Daniela Gosa i Karola Zielińskiego z kantoru Kryptowaluty.plTokenizacja a kantor kryptowalut: Przykład ICO Kryptona (ANTS).
  • Rafała Kiełbusa z Oaam.Consulting – Bitcoin jako pieniądz: czy 21 milionów wystarczy?
  • Katarzynę Goldmann z Synapse Network – Marketing w crypto: jak działa w bessie? Nastroje vs. FOMO.
  • Marcina Dudka i Marcina Nowaka z Legends of Elysium – Ewolucja gamingu w Web3.
  • Macieja Grzegorczyka z Cryptiony – Kryptopodatki: Jak się rozliczyć za 2022? Jak to będzie wyglądało w przyszłości?

Szczegółowa agenda znajduje się na stronie wydarzenia: https://cryptosphere.pl/.

You May Also Like

FTX i sprawa Alameda Research. Jak doszło do bankructwa i co to oznacza dla branży?

Dziś FTX ma na swoim koncie ponad 9 miliardów dolarów długu wobec inwestorów, a jednocześnie tylko 900 milionów dolarów w płynnych aktywach. Bo w piątek 11 listopada giełda FTX ogłosiła upadłość, doświadczyła ataku hakerskiego, a jej współzałożyciel i dyrektor generalny podobno uciekł do Ameryki Południowej. Przybliżamy kulisy jednego z największych w ostatnim czasie krachów na rynku kryptowalutowym i tłumaczymy, jakie będzie to miało konsekwencję dla branży.

Czy twórca bitcoina ma dostać Nobla? Krypto Wiadomości 10-16.10.2022

Czy hossa na rynku bitcoina zacznie się jeszcze w tym roku? Jakie perfumy kupimy za dogecoiny? Czy twórca bitcoina otrzyma Nagrodę Nobla z ekonomii? O tym piszemy w serii “Krypto Wiadomości” z 10-16 października 2022 roku.

Krypto krach 2022: FTX, Terra Luna i Celsius

Stablecoin TerraUSD bez poparcia w żadnym aktywie rezerwowym. Zadłużony po uszy pożyczkodawca kryptowalutowy Celsius. Podejrzane układy spółek-córek FTX i Alameda Research i korzystanie z aktywów cudzych klientów do pokrycia strat. Podsumowujemy kluczowe wydarzenia 2022 roku w branży kryptowalut.

Binance przejmie FTX? Upadek giełdy ciągnie w dół cały rynek kryptowalut

Alameda Research, druga poza giełdą FTX firma Sama Bankmana-Frieda, upada po rewelacjach serwisu CoinDesk. Okazało się, że jej bilans składa się głównie z niepłynnych tokenów FTT, czyli rodzimej kryptowaluty FTX, a powiązania między firmami są “niezdrowe”. Binance wyprzedał wszystkie tokeny FTT o łącznej wartości 2,1 mld dolarów, przyczyniając się do krachu FTX. Zhao Changpeng, szef Binance, wyciąga jednak pomocną dłoń do Sama Bankmana-Frieda i ogłasza, że Binance przejmie FTX.