Crypto.com
Crypto.com

Crypto.com i Samsung będą oferować zoptymalizowane doświadczenie handlu kryptowalutami na urządzeniach Galaxy Z Fold. Nowa wersja aplikacji Crypto.com na Galaxy Z Fold, w tym na niedawno wydanych Z Fold4, zapewni użytkownikom ulepszoną platformę do handlu i analizowania aktywów cyfrowych.

Crypto.com i nowe funkcje na smartfonie

Nowe funkcje pozwolą użytkownikom na porównanie wielu tokenów jednocześnie, bardziej wydajnie niż na innych urządzeniach mobilnych. Dzięki temu Crypto.com staje się pierwszą platformą do handlu cyfrowymi aktywami, która zapewnia dostosowane doświadczenie dla urządzeń Galaxy Z Fold.

Współpraca z Samsungiem kwitnie

Wspólna wizja obu firm, aby dostarczyć bardziej atrakcyjne doświadczenie mobilne dla swoich klientów, doprowadziła do tej współpracy. Pozwoli ona użytkownikom cieszyć się ulepszoną aplikacją Crypto.com na urządzeniach Galaxy Z Fold, oferując więcej narzędzi i zasobów na jednym ekranie.

Czy Crypto.com wprowadzi Samsunga na rynek krypto?

Samsung od pewnego czasu stara się wejść na rynek kryptowalut i blockchain. W 2021 roku firma wydała smartfon oparty na blockchainie z serii Galaxy A, który miał wbudowany portfel sprzętowy do bezpiecznego przechowywania kryptowalut. W zeszłym miesiącu Samsung nawiązał współpracę z popularnym rynkiem NFT Nifty Gateway, aby wprowadzić na rynek pierwszy Smart TV zgodny z NFT. W styczniu spółka zależna od Samsung Asset Management Hong Kong (SAMHK), firma inwestycyjna Samsunga, ogłosiła plany wprowadzenia swojego funduszu ETF do inwestorów detalicznych i instytucjonalnych w Hongkongu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

PayPal posiada 1 miliard dolarów w krypto

Gigant płatności online PayPal posiadał na swoim bilansie prawie 1 miliard dolarów…

Chiny i spory kryptowalutowe

Mimo że Chiny nałożyły techniczny zakaz używania kryptowalut, istnieje tam system prawny…

Czy Biden ureguluje kryptowaluty?

Senatorowie Cynthia Lummis i Patrick McHenry przedstawili najnowsze postępy dotyczące ustawodawstwa w…

Hongkong uznaje kryptowaluty za prawo własności

Sąd w Hongkongu orzekł, że kryptowaluty są własnością, która może być przetrzymywana…